Üyelik ve Alışveriş Hakkında Soru & Cevaplar

Üyelik hesabı açmanıza gerek kalmadan ürünlerinizi sipariş verebilirsiniz.

Ödeme sırasında bizlere vereceğiniz mail adresi, adres ve fatura bilgileri ile üyeliğiniz sistem tarafından otomatik olarak oluşturulabilmektedir.

Bir sonraki siparişinizde, mail adresinize şifre talep ederek hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Elbette. Ödeme sayfasında sizeden fatura bilgilerinizi, vergi dairesi ve vergi numaranızı istemekteyiz. Bu bilgiler doğrultusunda kurumsal faturalar kesilmektedir.

Ödeme sayfasındaki vergi numarası kısmını kurumsal firmalar vergi numaralarını, bireysel kullanıcılar ise TC kimlik numaralarını veya biliyorlarsa bireysel vergi numaralarını girmeleri yeterli olacaktır.

RibonBurada.com ‘da herhangi bir kredi kartı bilgisi kayda alınmamakta veya saklanmamaktadır. Kredi kartı ile ödemeleri BDDK onaylı aracı ödeme kuruluşu olan PAYTR firması üzerinden işlenmektedir.

 

Ödeme sırasında vermiş olduğunuz adres, fatura adresi ve fatura bilgileriniz daha sonraki siparişlerinizde sizlere rahatlık sağlaması için 256 bit SSL ile korunan ribonburada.com sistemlerinde saklanmaktadır.

Ürünler Hakkında Soru & Cevaplar

RibonBurada.com ‘da aradığınız ürünün olmaması pek mümkün değildir. Arama sırasında yazmış olduğunuz kelime öbeklerini değiştirerek tekrar arama yapmanızda fayda olacaktır.

Eğer sonuç alamadıysanız; canlı yardımdan müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.

Ürünlerin açıklama kısımlarında teknik detayları oldukça detaylı olarak verilmiştir. Eğer barkod yazıcınızın marka ve modelini biliyorsanız; bu bilgiler doğrultusunda ribon iç çapı ve etiket iç çapı bilgilerine cihazınızın dahasheet dosyasından erişebilirsiniz.

Eğer sonuç alamadıysanız lütfen müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan destek alınız.

RibonBurada.com ‘da yer etiket ve ribonların tamamı Avrupa ‘dan ithal ürünlerdir. Bu durumda Euro standartlarına uymak zorunda olan firmamız ölçülerindirmeleri de bu şekilde yapmaktadır.

Etiketlerde öncelikle etiket eni, sonrasında etiket boyu kullanılır. Örn: 50 mm x 30 mm

Ribonlarda da aynı şekilde öncelikle ribon eni, sonrasında ise boyu kullanılmaktadır. 110 mm X 74 metre gibi..